Gwarancja


Pracujemy w Systemie Serwisowym AOS (Aftersales Online Service), który wykorzystywany jest przez wszystkie autoryzowane serwisy pojazdów marki BMW na świecie, dzięki czemu mamy dostęp online do najnowszego oprogramowania dla samochodów tej marki.

Mamy wsparcie techniczne ze strony naszego partnera BMW oraz szeroki dostęp do informacji serwisowych i handlowych , w tym również posługujemy się elektronicznym katalogiem części marki BMW.

Obsługujemy najnowsze systemy diagnostyczne i sterowniki interfejsów samochodowych ISTA oraz programujemy wszystkie, w tym przede wszystkim najnowsze, samochody marki BMW w systemie ISTA/P.

Nasz serwis ma uprawnienia do dokonywania wpisów przeglądowych i naprawczych w książkach serwisowych pojazdów marki BMW dzięki czemu Klient po wykonaniu u nas przeglądu lub naprawy, przy użyciu oryginalnych części zamiennych, będzie mógł uzyskać wpis do książki serwisowej, który będzie respektowany i widoczny w ogólnym systemie danych BMW.

Jesteśmy wyposażeni w czytnik klucza tzw. „Key Reader” co pozwala nam sprawdzać m.in. historię napraw pojazdów oraz bieżące akcje techniczne pojazdów marki BMW poprzez analizę danych odczytywanych za pomocą kluczyka samochodowego Klienta. Powyższe dane sprawdzamy w razie potrzeby Klienta także na podstawie przedłożonego przez niego nr. VIN posiadanego pojazdu marki BMW.

Na rynku istniejemy od 2010 r. wobec czego mamy bogate doświadczenie. Nieustannie stawiamy na rozwój naszego przedsiębiorstwa i dokładamy starań o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.